Prečo čistiť DPF u nás

ČISTÉ DPF
ČISTÉ DPF
69 Google recenzií
Adka Floockeyova
Adka Floockeyova
24. Október, 2022.
Rýchle objednanie. Super prístup a poctivo opravené.
Lukas Hiric
Lukas Hiric
13. Október, 2022.
Perfektny pristup, profi sluzby, prechadzali sme cez KE kde sa nam upchalo dpf, veduci namal problem nam na pockanie pomoct aby sme mohli pokracovat, auto ide ako nove fakt maximalna spokojnost, ?????
Marian Čupka
Marian Čupka
2. Október, 2022.
Čistenie DPF.Spokojnost ?
Miroslav Červeňák
Miroslav Červeňák
27. September, 2022.
Tomáš Barlík
Tomáš Barlík
31. August, 2022.
JOKER Garage
JOKER Garage
30. August, 2022.
Ján Pliško
Ján Pliško
30. August, 2022.
marian Semančik
marian Semančik
2. August, 2022.
-odbornosť -ùstretovosť -rýchlosť
paviel petrik
paviel petrik
29. Júl, 2022.
Mató Roman
Mató Roman
23. Jún, 2022.
Firma vykonala vyčistenie DPF filtra s maximálnou účinnosťou a presnosťou.Vrelo odporúčam

+ záruka 24 mesiacov, alebo 100.000 kilometrov
+ viac ako 10 ročné skúsenosti v problematike DPF
+ okamžité riešenie vedie k Vašej spokojnosti
+ čistíme filtre aj na počkanie
+ profesionálna diagnostika
+ DPF čistíme priamo v Košiciach

Čistenie DPF je v prípade upchatia nevyhnutná a u nás sa vykonáva strojovo.   Počítačovo riadené čistenie DPF je najúčinnejšia metóda čistenia. Nezabudnite, že u nás nemusíte z DPF filtra demontovať snímače teploty alebo lambda sondy. Tieto snímače sú častokrát „zapečené“ tak, že bez poškodenia ich nedemontujete a ich výmena sa pohybuje rádovo v stovkách eur. Čistenie DPF u nás je ohľaduplná k životnému prostrediu a k Vašej peňaženke. Samotný proces je v uzavretom okruhu prístroja, ktorý nezaťažuje životné prostredie prachovými emisiami a pachmi. V prípade potreby Vám vieme DPF filter u nás aj demontovať a po čistení spätne namontovať. Naša spoločnosť disponuje všetkými povoleniami a oprávneniami na túto podnikateľskú činnosť.

Vyčistíme všetky DPF filtre pre osobné automobily, dodávky, kamióny, autobusy, stavebnú a poľnohospodársku techniku. Filter pevných častíc zrenovujeme na zariadení, ktoré pracuje s biologicky odbúrateľnými rozpúšťadlami a po čistení ho dokonale vysuší pri nízkych teplotách. Účinnosť čistenia je až 98% a dokáže odstrániť aj zvyšky olejov a olejového popolčeka, taktiež zbytky PM10 a iné. Záruku na našu prácu poskytujeme na 24 mesiacov resp. 100 000 km za predpokladu, že spaľovací systém vozidla funguje správne, hlavne vstrekovacie čerpadlo a vstreky, EGR ventil a iné.

čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, dpf cistenie, fap filter cistenie, DPF.