O nás

Čistenie DPF/FAP je v prípade upchatia nevyhnutné a u nás sa vykonáva strojovo.   Nezabudnite, že u nás nemusíte z DPF filtra demontovať snímače t teploty. Tieto snímače sú častokrát „zapečené“ tak, že bez poškodenia ich nedemontujete a ich výmena sa pohybuje rádovo v stovkách eur. Čistenie DPF / FAP / SCR / KAT u nás je ohľaduplná k životnému prostrediu a k Vašej peňaženke. Samotný proces je v uzavretom okruhu prístroja, ktorý nezaťažuje životné prostredie prachovými emisiami a pachmi. V prípade potreby Vám vieme DPF filter u nás aj demontovať a po čistení spätne namontovať. Celý proces čistenia DPF filtra je počítačovo riadený, vrátane sušenia filtra pri nízkych teplotách.

Vyčistíme všetky DPF filtre pre osobné automobily, dodávky, kamióny, autobusy, stavebnú a poľnohospodársku techniku. Filter pevných častíc vyčistíme na zariadení, ktoré pracuje s biologicky odbúrateľnými rozpúšťadlami a po čistení ho dokonale vysuší pri nízkych teplotách. Účinnosť čistenia je až 98% a dokáže odstrániť aj zvyšky olejov a olejového popolčeka, taktiež zbytky PM10 a iné. Záruku na našu prácu poskytujeme na 24 mesiacov resp. 100 000 km za predpokladu, že spaľovací systém vozidla funguje správne, hlavne vstrekovacie čerpadlo a vstreky, EGR ventil a iné.

ČISTÉ DPF
ČISTÉ DPF
69 Google recenzií
Adka Floockeyova
Adka Floockeyova
24. Október, 2022.
Rýchle objednanie. Super prístup a poctivo opravené.
Lukas Hiric
Lukas Hiric
13. Október, 2022.
Perfektny pristup, profi sluzby, prechadzali sme cez KE kde sa nam upchalo dpf, veduci namal problem nam na pockanie pomoct aby sme mohli pokracovat, auto ide ako nove fakt maximalna spokojnost, ?????
Marian Čupka
Marian Čupka
2. Október, 2022.
Čistenie DPF.Spokojnost ?
Miroslav Červeňák
Miroslav Červeňák
27. September, 2022.
Tomáš Barlík
Tomáš Barlík
31. August, 2022.
JOKER Garage
JOKER Garage
30. August, 2022.
Ján Pliško
Ján Pliško
30. August, 2022.
marian Semančik
marian Semančik
2. August, 2022.
-odbornosť -ùstretovosť -rýchlosť
paviel petrik
paviel petrik
29. Júl, 2022.
Mató Roman
Mató Roman
23. Jún, 2022.
Firma vykonala vyčistenie DPF filtra s maximálnou účinnosťou a presnosťou.Vrelo odporúčam

čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, čistenie dpf košice, cistenie dpf kosice, cistenie dpf, cistenie fap, cistenie filtra pevnych castic, čistenie filtra pevných častíc, čistenie filtra pevných častíc košice, cistenie fap, čistenie fap filtra, cistenie dpf filtra, čistenie dpf filtra, dpf cistenie, fap filter cistenie, DPF.